czstrecha, stresna krytina en de
Kontaktujte nás
SATJAM s.r.o.
Priemyselný areál 3577/4
P.O.BOX 66
058 01 POPRAD

Tel.: +421 527 723 617
Fax.: +421 527 893 512
E-mail.: poprad@satjam.sk

Kontakty na obchodných zástupcov:
TT, TN, NR, BA kraj: +421 911 896 060
PO, KE, BB, ZA kraj: +421 911 909 095
SATJAM-ARAD-01-big.png
Technické parametre
SATJAM Rapid
satjam-aura-avx-tabulka-700

Střešní krytina SATJAM Rapid

SATJAM Rapid je strešná krytina, ktorá svojím vzhľadom pripomína falcovanú strešnú krytinu, teda krytinu s dvojitou stojatou drážkou. Montáž tejto strešnej krytiny je však oveľa jednoduchšia, rýchlejšia a tým aj cenovo dostupnejšia.
SATJAM Rapid sa ukladá na debnenie alebo na latovanie. Pri ukladaní na debnenie je vhodné použiť separačnú fóliu, alebo rohož. Vďaka tomu bude zamedzený dotyk krytiny s debnením a tým zaistené lepšie odvetranie.


Využitie strešnej krytiny SATJAM Rapid

Táto veľkoformátová krytina je vhodná predovšetkým na novostavby ( moderné pultové strechy). Vďaka svojej nízkej hmotnosti , jednoduchej a rýchlej montáži sa môže použiť aj pri rekonštrukciách striech.


Modifikácie SATJAM Rapid 510

Rapid SR 510 L Rapid SR 510 Rapid SRZ 510 L Rapid SRZ 510 Modifikácie SATJAM Rapid 310

Rapid SR 310 L Rapid SR 310 Rapid SRZ 310 L Rapid SRZ 310 Soundcontrol™

Soundcontrol


Proč se rozhodnout pro střešní krytinu SATJAM Rapid



1. Nízka hmotnosť

Až 10× nižšia než je hmotnosť klasických ťažkých strešných krytín, umožňuje optimalizovať náklady na stavbu domu už od samého začiatku.


2. Dizajn strechy

Strecha získa vďaka prevedeniu krytiny a širokej palete povrchových úprav efektný vzhľad, zapadajúci do modernej zástavby, zároveň ale pripomína klasickú falcovanú strešnú krytinu a môže tak veľmi dobre zapadnúť aj do historickej zástavby.


3. Široká ponuka farieb a povrchových úprav

Umožní zladenie krytiny s fasádou a ostatnými stavebnými prvkami. Viac informácii tu.


4. Dlhá životnosť

Až 60 rokov s nízkymi nárokmi na údržbu strešnej krytiny, záruka „SATJAM záruka Plus“ je poskytovaná až v dĺžke 40 rokov. Viac informácii tu.

SATJAM-RAPID-image-01.png


5. Servis a poradenstvo

Zdarma vám pripravíme kladačský plán vrátane materiálového rozpočtu, a pokiaľ sa pre realizáciu rozhodnete, strechu väčšinou dopravíme na miesto stavby nákladným automobilom s hydraulickou rukou.


6. Komplexný systém

Aby nami dodávané strechy zodpovedali súčasným požiadavkám na moderné riešenie funkčného strešného plášťa, dodávame spoločne s krytinou tiež ucelený systém doplnkov, ktorý sa skladá z typizovaných klampiarskych prvkov (hrebenáče, záveterné lišty, odkvapové plechy atd.), prestupových škridiel, difúznych fólií, bezpečnostných prvkov, originálneho spojovacieho materiálu, tesnenia a pásiek a taktiež odkvapového systému SATJAM Niagara. V ponuke produktov spoločnosti SATJAM nájdete ucelené riešenie strešných okien SATJAM Aura a nadkrokvovej izolácie s vynikajúcimi parametram SATJAM Izopir .

SATJAM-RAPID-image-02.png


Technické údaje

Krytina SATJAM Rapid je vyrábaná v pásoch v celkovej dĺžke 0,5 až 9 m pre SR510, alebo až do 10m pre SR 310. Strešná krytina Rapid je vyrábaná na mieru podľa kladačského plánu, ktorý vám zdarma zhotovíme a taktiež odpovieme na vaše otázky ohľadom konštrukcie a funkčnosti strechy. Krytina sa vyrába v dvoch stavebných šírkach – 310 a 510 mm. Ukladá sa na debnenie alebo latovanie za použitia skrytého kotvenia a dá sa použiť od sklonu strechy 8°, za predpokladu, že krytina nie je po spádnici delená. V prípadoch, keď je krytina po spádnici delená a jednotlivé pásy sa musia na seba napojovať je minimálny sklon pre použitie od 15°. Viac informácii o montáž nájdete v montážnom návode.
Montážny návod na stiahnutie tu.


Základné klampiarske doplnky
SATJAM-RAPID-hrebenac-rovny.jpg SATJAM-RAPID-zavetrna-lista.jpg SATJAM-RAPID-zavetrna-lista-plocha.jpg SATJAM-RAPID-oplechovani-ke-zdi.jpg
SATJAM-RAPID-uzlabi.jpg SATJAM-RAPID-okapni-plech.jpg SATJAM-RAPID-drzak-hrebenace-perforovany.jpg SATJAM-RAPID-drzak-hrebenace-nizky.jpg
SATJAM-RAPID-odvetravaci-taska.jpg SATJAM-RAPID-kominek-pro-odvod-plynu.jpg SATJAM-RAPID-odvetravaci-kominek.jpg SATJAM-RAPID-antenni-prostup.jpg