czstrecha, stresna krytina en de
Kontaktujte nás
SATJAM s.r.o.
Hodžova 3/3292
P.O.BOX 66
058 01 POPRAD

Tel.: +421 527 723 617
Fax.: +421 527 893 512
E-mail.: poprad@satjam.sk

Kontakty na obchodných zástupcov:
TT, TN, NR, BA kraj: +421 911 896 060
PO, KE, BB, ZA kraj: +421 911 909 095
Charakteristika produktu

SATJAM Bond Exclusive je exkluzívna, a pritom cenovo dostupná strešná krytina. Vyniká ako svojím tvarom, tak svojím farebným vyhotovením aj špecifickou povrchovou úpravou. Imponujúca je aj 80-ročná životnosť krytiny garantovaná 40-ročnou zárukou. Vďaka malému formátu šablón sa hodí predovšetkým na zložitejšie tvary striech, ale vynikne aj na strechách jednoduchých.

Využitie strešnej krytiny SATJAM Bond Exclusive
 

novostavby rodinných domov, rekonštrukcie striech vrátane rekonštrukcií v historickej zástavbe

Prečo sa rozhodnúť pre strešnú krytinu SATJAM Bond Exclusive
 
Dlhá životnosť, záruka 40 rokov

pôvod oceľovej strešnej krytiny s minerálnym posypom sa datuje niekedy do 60. rokov na Novom Zélande. Systém sa potom veľmi rýchlo rozšíril po celom svete, takže životnosť aj záruky sú preverené rôznorodými poveternostnými podmienkami i časom.

Vysoká kvalita materiálu

vstupný materiál je nakupovaný u renomovaných dodávateľov, ako je napr. Arcellor Mittal, Myriad, Corus a ďalší. Ďalšie vrstvy, výroba a následné skúšanie umožňujú poskytnúť dlhú, 40-ročnú, záruku.

Široká ponuka farieb

strešná krytina SATJAM Bond Exclusive sa vyrába až v šiestich farebných variantoch, čo podporuje mimoriadny estetický vzhľad tejto krytiny. Zároveň ponúkame najširšiu farebnú paletu tohto druhu krytiny na trhu.

Vysoká odolnosť

vďaka niekoľkovrstvovej povrchovej úprave krytiny je možné túto použiť v extrémnych poveternostných, dokonca aj korozívnych, podmienkach.

Servis a poradenstvo

zdarma vám pripravíme kladací plán vrátane materiálového rozpočtu, a pokiaľ sa pre realizáciu rozhodnete, strechu väčšinou dopravíme na miesto stavby nákladným automobilom s hydraulickou rukou.

Strešný systém

aby nami dodávané strechy zodpovedali súčasným požiadavkám na moderné riešenie funkčného strešného plášťa, dodávame spoločne s krytinou tiež ucelený systém, tvorený strešnými doplnkami, ako sú hrebenáče, záveterné lišty, odkvapové plechy, prestupové prvky, difúzne fólie, originálny spojovací materiál a tiež odkvapy SATJAM Rain Water System.

 

Technické údaje
 

Ľahké strešné krytiny s minerálnym posypom SATJAM Bond Exclusive sú vyrábané v šablónach s rozmermi uvedenými v tabuľke. Dodané sú na základe kladacieho plánu, ktorý vám zdarma zhotovíme a zodpovieme tiež vaše otázky ohľadne konštrukcie a funkčnosti strechy. Vďaka malým rozmerom šablón a ich nízkej hmotnosti vám strechu s rozlohou napr. 160 m2 privezieme iba na troch paletách a vy ušetríte ako na nákladoch za presun materiálov, tak na montážnych nákladoch, pretože montáž je veľmi rýchla a jednoduchá.

Minimálny sklon strechy je 12°. Uplatnenie krytiny na menšie sklony je možné po konzultácii s našimi technikmi. Viac informácií o montáži nájdete v montážnom návode.

 

Technické dáta
 
Strešná krytina 5-dielna šablóna
Dĺžka/užitočná dĺžka 1020/950 mm
Šírka/užitočná šírka 450/410 mm
Užitočná plocha 0,39 m2
Počet šablón/m2 2,56 ks
Hmotnosť cca 6,5 kg/m2
Min. sklon 12°

 Typizované klampiarske výrobky
 
Strešná taška, SBE-ST, 0,39 m2 Hrebenáč polguľatý začiatočný, SBE-HPP Hrebenáč polguľatý ukončovací, SBE-HPU
Hrebenáč „V“, SBE-HV Hrebenáč polguľatý, SBE-HP Odkvapový lem, SBE-OP
Oplechovanie k stene ľavé /pravé, SBE-OZL/P Rovinný plech sypaný, SBE-RP Úžľabný plech, U230
   
  Záveterná lišta ľavá/pravá, SBE-ZLL/P